DÖVİZ BİLGİLERİ

 
 
 
 
HAKKIMIZDA

 

BOYKAN Gümrük Müşavirliği ve Lojistik A.Ş., Plastik ve Kimya sektörlerine 1994 yılından beri gümrük ve lojistik hizmeti veren uzmanlar tarafından 2004’te kurulmuştur. İlkeleri, yenilikçi yaklaşımı, günden güne artan enerjisi, liderlik hedefi ve 20 yılı aşkın tecrübesi sayesinde sektördeki yerini sağlamlaştırarak büyümeye devam etmektedir.

Bugün, 50 kişilik uzman kadrosu, yaygın hizmet ağı ve engin bilgi birikimiyle ilgili sektörlere tam destek sağlamakta, ilke edindiği profesyonel bakış açısıyla tedarik zinciri adımlarına özgün çözümler getirmektedir. Yerel ve uluslararası üreticiler, tedarikçiler ve sanayicilerden oluşan müşterilerinin tüm gümrük işlemleri ihtiyaçlarına en hızlı ve en doğru şekilde cevap vermektedir.

 

 

Doğru Zaman Yönetimi prensibine bağlı olan şirketimiz, maliyetlerin fazlasıyla önemli olduğu günümüzde, nelerin ek maliyet, zaman kaybı, prestij ve iş kaybına yol açtığını iyi bilmekte, müşterilerinin bu olumsuzluklara maruz kalmaması amacıyla sektör, iş ve genel tecrübelerini, takibini yaptığı prosedürel işlemlere katmakta, müşteri odaklı, tam hizmet vermektedir.

 

 İLKELERİMİZ

 

 FARKIMIZ

 

 HEDEFLERİMİZ

 Doğru Zaman Yönetimi

 

 Bilgi Birikimi

 

 Müşteri Memnuniyeti

 Kaliteli Hizmet

 

 Kendini Sürekli Yenileyen Uzman Kadro

 

 Verimlilik

 Yenilikçi ve Farklı Yaklaşım

 

 Zamanında ve Yerinde Müdahale

 

 Liderlik

 Güvenilirlik

 

 Hızlı ve Pratik Çözümler

   
   

 Mevzuat Takibi ve Yorumu

   
   

 Detaylı Maliyet Hesabı Çalışması

   
   

 Sektörel Vakıf ve Dernek Üyelikleri
Danışmanlık Hizmetleri